Hier bent u op het juiste adres om kaarsen te laten drukken.
Het laten bedrukken van kaarsen is heel populair en wordt steeds vaker gedaan. Voor vele gelegenheden worden kaarsen bedrukt. Er is heel veel mogelijk. Het bedrukken van een logo van uw bedrijf en vereniging. Voor een bruiloft met een passende tekst of een leuke foto. Ook voor een herdenking of een Kerkactie. Ook als Marketingtool worden kaarsen steeds vaker bedrukt om weg te geven. Dit doen bedrijven en winkeliersverenigingen.
Wanneer de bestelling definitief is gedaan zal er altijd eerst een digitale drukproef naar u toe worden gezonden zodat fouten voorkomen kunnen worden. Ook u het mogelijk om de kaarsen in kokers te verpakken of rondom in te sealen in cellofaan
Voor deze kaarsen geldt een mooie Staffelkorting. Hoe meer kaarsen u afneemt hoe goedkoper het zal worden. Alle kaarsen worden nagedompeld ( beschermlaag over de bedrukking )
Via ons emailadres kunt u hetgeen op de kaars bedrukt moet worden bij ons aanleveren. Graag in JPG of PDF. Geef in de mail tevens aan of de kleur van de kaars wit of ivoor moet zijn.
Minimale afname is 5 kaarsen
bij 5 stuks € 12,99 per stuk
bij 10 stuks € 11,49 per stuk
bij 20 stuks € 8,79 per stuk
bij 50 stuks € 4,49 per stuk
bij 100 stuks € 4,19 per stuk
bij 250 stuks € 3,79 per stuk
bij 500 stuks € 3,49 per stuk
bij 1000 stuks € 1,99 per stuk
U kunt uiteraard altijd even telefonisch contact met ons opnemen om alles goed door te nemen. 0653871555 of via de mail naar